Оптовая доска объявлений Targoo

Багатофункціональний ультразвуковий відлякувач тварин, прилад проти собак Украинка

 1560 ₴

  Сад, огород

Автономний вуличний відлякувач «ВК 0053» відрізняється практичністю: він працює від сонячної батареї, тому не вимагає підзарядки акумуляторів, і має вбудований датчик руху - спрацьовує тільки при появі тварин в зоні охорони (споживання енергії значно нижче, ніж у аналогів!). Регулювання частоти ультразвукового випромінювання (3 режиму) дозволяє налаштовувати відлякувач на захист від конкретного виду тварин або птахів, а настройка чутливості датчика руху знижує число помилкових включень .Надійно захищає територію від кішок, собак, вовків, лисиць і т.д. Оснащений вбудованим датчиком руху з регульованою чутливістю, тому включається лише тоді, коли з'являється рух в зоні, що охороняється. Площа дії 75 кв.м . Відлякувач має компактні размери. Вироблений з якісних матеріалів, вологонепроникний. ВK-0053 відмінно зарекомендував себе для використання на дачних ділянках, фермерських господарствах, відкритих ділянках, в садах, городах, клумбах.
Безкоштовна доставка товару по Україні-без предоплати.Гарантія 1 год.Гарантійное і післягарантійне обслуговування. Детальніше по телефону 0677190866


 Дата публикации:

21/05/2018

 Регион:

Киевская область

 Город:

Украинка

 Просмотры

53
Полезная информация

 • Совершайте покупку на месте или с помощью защищённых платёжных систем
 • Не платите при помощи анонимных платёжных систем
 • Не покупайте за пределами своей страны
 • Этот сайт не обрабатывает платежи, доставку, не даёт гарантий, не предоставляет услуг по "защите покупателей" или "сертификации продавцов"

Комментарии

   Оставте комментарий с вашими контактными данными, что бы с вами можно было связаться.


  Задать вопрос


   Премиум товары

   Детские светящиеся у...

   10 ₴

   Продам бязь оптом на...

   95 ₴